Ilustracja artykułu

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu wspieranie lokalnego rozwoju społeczności miejscowości Husynne oraz zwiększenie dostępności do oferty kulturalnej poprzez rozbudowę świetlicy wiejskiej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Obiekty budowlane pełniące funkcje kulturalne, w tym świetlice i domy kultury (liczba obiektów wybudowanych): 1.

Copyright © 2020 Urząd Gminy Hrubieszów.