Ikonka symbolizująca ustawieniaStrona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie oraz zmienić ich ustawienia, a także  zapoznać się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Obowiązek informacyjny - RODO) zapoznaj się z tym artykułem 

Przejdź do: TREŚCI MENU STOPKI

Odnośnik do Biuletynu Informacji Publicznej

wybierz rozmiar i kolor

  link do wersji standardowej strony link do kontrastowej wersji strony

Ilustracja artykułuNajlepsi uczniowie z gminy Hrubieszów zakończyli rok szkolny nie tylko z dobrymi świadectwami. Od władz samorządowych otrzymali również gratyfikacje finansowe, które, podczas uroczystości w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach, odebrali z rąk wójta Tomasza Zająca i przewodniczącej rady gminy Anety Dąbrowskiej.Łącznie wyróżnienia trafiły do 101 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalistów. By na nie zasłużyć ci z młodszej grupy musieli uzyskać na świadectwie średnią w wysokości co najmniej 5,0.

Kryterium dla gimnazjalistów było nieco niże i wynosiło 4,8 lub więcej. Nie biorąc pod uwagę liczebności uczniów w danej placówce największą reprezentację wśród laureatów miała Szkoła Podstawowa w Moniatyczach - 26. Ponadto 17 uczniów reprezentowało SP Mieniany, 11 - SP Czerniczyn, a 10 - SP Stefankowice. Na liście wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele wszystkich placówek oświatowych w gminie Hrubieszów, prowadzonych nie tylko przez samorząd. Szczególnymi wynikami w nauce wykazali się w minionym roku szkolnym także uczniowie z Husynnego, Ślipcza, miejscowości Szpikołosy, Kobła, Obrowca, Dąbrowy, Dziekanowa, Kosmowa, Kułakowic Trzecich i Gminnego Gimnazjum w Kozodawach. Wszyscy otrzymali nagrody finansowe i dyplomy. Podczas tej samej uroczystości drużyny - po dwie - ze szkół w Stefankowicach i Moniatyczach odebrały od wójta Tomasza Zająca podziękowania za godne reprezentowanie gminy w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Program spotkania dopełniła rozmowa z funkcjonariuszami policji, którzy radzili uczniom co powinni robić przez najbliższe dwa miesiące, by tegoroczne wakacje były nie tylko udane, ale i bezpieczne.Zdjęcia na https://ias24.eu/aktualnosci,gmina-hrubieszow-najlepsi-uczniowie-z-nagrodami-foto,21626.html

Urząd Gminy Hrubieszów
ul. Bolesława Prusa 8
22-500 Hrubieszów

Telefony: 84 6962681, 84 6962025
Fax: 84 6962794
NIP: 919-13-65-265
REGON: 000545722
e-mail: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
http://www.hrubieszow-gmina.pl
Copyright © 2021 Urząd Gminy Hrubieszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Powrót na górę strony