Ilustracja artykułu - logo akcjiSzkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie wraz ze Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, Polskim Czerwonym Krzyżem Oddziałem Rejonowy w Hrubieszowie, Miejskiem Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, Gminną Radą Kół Wiejskich z Hrubieszowa, Centrum Integracji Społecznej w Mienianach, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wołajowicach, Szkolnym Kołem Caritas Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie i Stowarzyszeniem „Nieobojętni" zaprasza do udziału w XIII edycji akcji  WOKÓŁ WIELKANOCNEJ NADZIEI mającej na celu:

pogłębianie wiedzy na temat symboliki i znaczeń obrzędowości ludowej, integrację we wspólnej akcji dzieci, młodzieży, osób dorosłych z różnych placówek i instytucji kulturalno-oświatowych, rozwijanie w uczestnikach konkursu wrażliwości, otwarcia na potrzeby i problemy innych oraz zbieranie funduszy dla osób potrzebujących pomocy z powiatu hrubieszowskiego.

Patronatem honorowym XIII edycję akcji Wokół Wielkanocnej Nadzieli objęli Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Sławomir Sosnowski, Starosta Hrubieszowski Pan Józef Kuropatwa, Wójt Gminy Hrubieszów Pan Jan Mołodecki, Burmistrza Miasta Hrubieszowa Pan Tomasz Zając, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie Pan Andrzej Szkudziński.

W ramach akcji już po raz  XIII organizowany jest  konkursu na: palmę, pisankę, kartkę i stroik świąteczny. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, młodzież, osoby dorosłe z różnych placówek i instytucji oraz osoby prywatne z powiatu hrubieszowskiego. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. Czas trwania konkursu od 4 lutego 2016 r. do 8 marca 2016 r. Termin składania prac konkursowych upływa z dniem 7 marca 2016 r.  Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa.

Szczegółowe informacje o konkursie, identyfikatory prac konkursowych oraz  karty uczestnictwa w zależności od kategorii wiekowej, do poprania znajdują się w niżej zamieszczonych plikach.

Do pobrania:

Copyright © 2020 Urząd Gminy Hrubieszów.