InformacjaOBWIESZCZENIE

Marszałka Województwa Lubelskiego o przystąpieniu do opracowania projektu aktualizacji Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2021 wraz z prognozą oddziaływania planu gospodarki odpadami na środowisko oraz Planem inwestycyjnym.

Na podstawie art.39, ust.1, pkt. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 z późn. zm.) podaję do publicznej wiadomości informację o przystąpieniu przez Zarząd Województwa Lubelskiego do opracowania projektu aktualizacji Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2021 wraz z prognozą oddziaływania planu gospodarki odpadami na środowisko oraz Planem inwestycyjnym. Po opracowaniu projektu aktualizacji Planu... będzie on wyłożony do zapoznania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie, w Departamencie Rolnictwa i Środowiska, ul. M. Curie - Skłodowskiej 3, pok. 4.417 oraz umieszczony na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego. Informacja o terminie, sposobie i miejscu składania uwag i wniosków do projektu zostanie podana do publicznej wiadomości.
Szczegółowych informacji w sprawie opracowania projektu aktualizacji Planu udzielają prowadzący postępowanie pracownicy Oddziału Centrum Zarządzania Gospodarką Odpadami w Departamencie Rolnictwa i Środowiska ul. M. Curie-Skłodowskiej 3, pok. 4.417 tel.: 81/ 4416724 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Niniejsze obwieszczenie zostaje umieszczone na tablicy ogłoszeń, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie oraz w prasie lokalnej.

Copyright © 2021 Urząd Gminy Hrubieszów.