Ikonka symbolizująca ustawieniaStrona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie oraz zmienić ich ustawienia, a także  zapoznać się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Obowiązek informacyjny - RODO) zapoznaj się z tym artykułem 

Przejdź do: TREŚCI MENU STOPKI

Odnośnik do Biuletynu Informacji Publicznej

wybierz rozmiar i kolor

  link do wersji standardowej strony link do kontrastowej wersji strony

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Hrubieszów z dnia 20 września 2019 roku. Na podstawie §4 ust. 2 uchwały Nr V/26/2015 Rady Gminy Hrubieszów z dnia 17 marca 2015 roku w sprawie sposobu konsultowania z radami działalności pożytku lub z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2013 rokuo działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

 

ZAPRASZAM
wszystkie organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie uchwalenia Rocznego Programu Współpracy Gminy Hrubieszów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020 Treść projektu uchwały dostępna jest również w siedzibie Urzędu Gminy Hrubieszów ul. B. Prusa 8, 22-500 Hrubieszów (parter, pok. 1A). Uwagi w formie pisemnej należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 7 października 2019 roku na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź adres siedziby Urzędu Gminy Hrubieszów ul. B. Prusa 8, 22-500 Hrubieszów (decyduje data stempla pocztowego).

 

Wójt Gminy

/-/Tomasz Zając

 

Do pobrania

1. Formularz uwag do projektu aktu prawa miejscowego

2. Program współpracy

3. Załącznik do programu

Urząd Gminy Hrubieszów
ul. Bolesława Prusa 8
22-500 Hrubieszów

Telefony: 84 6962681, 84 6962025
Fax: 84 6962794
NIP: 919-13-65-265
REGON: 000545722
e-mail: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
http://www.hrubieszow-gmina.pl
Copyright © 2021 Urząd Gminy Hrubieszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Powrót na górę strony