Ikonka symbolizująca ustawieniaStrona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie oraz zmienić ich ustawienia, a także  zapoznać się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Obowiązek informacyjny - RODO) zapoznaj się z tym artykułem 

Przejdź do: TREŚCI MENU STOPKI

Odnośnik do Biuletynu Informacji Publicznej

wybierz rozmiar i kolor

  link do wersji standardowej strony link do kontrastowej wersji strony

Informacja Gminnego Komisarza Spisowego w Hrubieszowie z dnia 29 lutego 2021 roku. W związku ze zmianą w dniu 28 stycznia 2021 roku zasad naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych NSP 2021, Gminny Komisarz Spisowy w Hrubieszowie ogłasza aktualnie obowiązujące zasady i zamieszcza materiały dotyczące naboru. Informuje się, że Ogłoszenie Gminnego Komisarza Spisowego w Hrubieszowie z dnia 28 stycznia 2021 roku przestaje obowiązywać. Osoby zgłaszające swoje oferty w naborze kandydatów na rachmistrzów spisowych NSP 2021 zobowiązane są do zastosowania się do aktualnie obowiązujących zasad naboru, które zostały umieszczone w BIP Urzędu Gminy Hrubieszów i są dostępne pod adresem: https://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=244&p1=szczegoly&p2=1597716 

 

Urząd Gminy Hrubieszów
ul. Bolesława Prusa 8
22-500 Hrubieszów

Telefony: 84 6962681, 84 6962025
Fax: 84 6962794
NIP: 919-13-65-265
REGON: 000545722
e-mail: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
http://www.hrubieszow-gmina.pl
Copyright © 2021 Urząd Gminy Hrubieszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Powrót na górę strony