Spisu można dokonać samodzielnie na dwa sposoby: poprzez formularz internetowy, dostępny wraz z instrukcją do logowania na stronie internetowej GUS https://spisrolny.gov.pl. telefonicznie - w przypadku braku dostępu do Internetu – kontaktując się z infolinię spisową na numer 22 279 99 99 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”. Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi:
Od 1 października do 30 listopada 2020 r. rachmistrzowie spisowi będą przeprowadzać wywiady telefoniczne z numerów telefonu: 22 279 99 99 lub 22 666 66 62. Na terenie Gminy Hrubieszów rolę rachmistrza spisowego pełni 5 osób, które zostały odpowiednio przeszkolone. Ponadto osoby wykonujące prace spisowe są zobowiązane do przestrzegania tajemnicy statystycznej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego zachęcamy do korzystania z infolinii spisowej o numerze 22 279 99 99.

Copyright © 2020 Urząd Gminy Hrubieszów.