Informuje się, że w związku z prowadzonym obecnie Powszechnym Spisem Rolnym w Urzędzie Gminy Hrubieszów udostępniono osobom nie posiadającym dostępu do internetu, a podlegającym obowiązkowi spisu z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego na terenie gminy Hrubieszów, bezpłatnego stanowiska komputerowego do samospisu internetowego. Dla sprawnego skorzystania osoba zainteresowana samospisem powinna telefonicznie - tel. 579 470 085 ustalić termin wizyty. Na wniosek rolnika zgłoszony do Gminnego Biura Spisowego - tel. 579 470 085  zapewniona będzie pomoc w zakresie obsługi interaktywnej aplikacji do samospisu, w tym przypadku zainteresowany powinien posiadać wystarczającą wiedzę w zakresie informacji objętych spisem dla jego sprawnego przeprowadzenia.

Copyright © 2020 Urząd Gminy Hrubieszów.