Ikonka symbolizująca ustawieniaStrona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie oraz zmienić ich ustawienia, a także  zapoznać się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Obowiązek informacyjny - RODO) zapoznaj się z tym artykułem 

Przejdź do: TREŚCI MENU STOPKI

Odnośnik do Biuletynu Informacji Publicznej

wybierz rozmiar i kolor

  link do wersji standardowej strony link do kontrastowej wersji strony

W związku z występującą obecnie koniecznością zastosowania zwiększonych wymogów sanitarnych, spowodowaną zagrożeniem epidemiologicznym przez koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 informuje się, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, których termin składania przypada od 3 do 31 sierpnia 2020 roku przyjmowane będą w pokoju nr 1A Urzędu Gminy Hrubieszów przy zachowaniu następujących zasad:

  • termin wizyty należy wcześniej umówić telefonicznie – tel. 579 470 085 lub 84 696 26 81 w. 39,
  • zaleca się wcześniejsze pobranie wniosku ze strony internetowej Urzędu Gminy Hrubieszów: https://www.hrubieszow-gmina.pl/interesant/wnioski-druki-formularze
  • wniosek powinien być w miarę możliwości przygotowany do złożenia, bez konieczności wypełniania na miejscu,
  • osoby składające wnioski bez wcześniejszego umówionego terminu, obsługiwane będą w czasie nie zarezerwowanym dla interesantów umówionych telefonicznie.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa zarówno interesantów jak i pracowników Urzędu Gminy, prosi się jednocześnie o ograniczenie czasu pobytu w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum, wymaganego dla złożenia wniosku oraz zachowanie wszelkich środków ostrożności:

  • używania maseczek ochronnych,
  • dezynfekcji rąk,
  • przebywania tylko jednej osoby w pomieszczeniu gdzie składane są wnioski
  • zachowania minimalnej wynoszącej 1,5 m odległości od innych osób przebywających w budynku.

 

 

Urząd Gminy Hrubieszów
ul. Bolesława Prusa 8
22-500 Hrubieszów

Telefony: 84 6962681, 84 6962025
Fax: 84 6962794
NIP: 919-13-65-265
REGON: 000545722
e-mail: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
http://www.hrubieszow-gmina.pl
Copyright © 2021 Urząd Gminy Hrubieszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Powrót na górę strony