Ikonka symbolizująca ustawieniaStrona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie oraz zmienić ich ustawienia, a także  zapoznać się klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Obowiązek informacyjny - RODO) zapoznaj się z tym artykułem 

Przejdź do: TREŚCI MENU STOPKI

Odnośnik do Biuletynu Informacji Publicznej

wybierz rozmiar i kolor

  link do wersji standardowej strony link do kontrastowej wersji strony

Informujemy, że do oferty Koła Gospodyń Wiejskich w Kosmowie, złożonej zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o pożytku publicznym i o wolontariacie Dz.U. z 2020 r. poz. 1057 z późn. zm.) – stosując tryb uproszczony, na realizację zdania publicznego w zakresie działalności na rzecz młodzieży i seniorów w tym wypoczynku dzieci oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. „Utworzenie siłowni zewnętrznej w miejscowości Kosmów” nie zgłoszono żadnych uwag i zastrzeżeń. 

Oferent spełnił wszystkie przesłanki stosowania tryb uproszczonego, jakie wynikają z art. 19a ust. 1, ust. 6 i ust. 7 ustawy.

Zgodnie z cytowaną ustawą (art. 19a ust. 3-5) uproszczona oferta została zamieszczona na BIP Urzędu Gmina Hrubieszów, na stronie internetowej Gminy Hrubieszów oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Hrubieszów. W terminie do dnia 06.07.2020 r. włącznie nie wypłynęła żadna uwaga do złożonej oferty.

 

Wójt Gminy

(-) Tomasz Zając

Urząd Gminy Hrubieszów
ul. Bolesława Prusa 8
22-500 Hrubieszów

Telefony: 84 6962681, 84 6962025
Fax: 84 6962794
NIP: 919-13-65-265
REGON: 000545722
e-mail: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
http://www.hrubieszow-gmina.pl
Copyright © 2021 Urząd Gminy Hrubieszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Powrót na górę strony