Informuje się, że w związku z prowadzonym obecnie Powszechnym Spisem Rolnym w Urzędzie Gminy Hrubieszów udostępniono osobom nie posiadającym dostępu do internetu, a podlegającym obowiązkowi spisu z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego na terenie gminy Hrubieszów, bezpłatnego stanowiska komputerowego do samospisu internetowego. Dla sprawnego skorzystania osoba zainteresowana samospisem powinna telefonicznie - tel. 579 470 085 ustalić termin wizyty. Na wniosek rolnika zgłoszony do Gminnego Biura Spisowego - tel. 579 470 085  zapewniona będzie pomoc w zakresie obsługi interaktywnej aplikacji do samospisu, w tym przypadku zainteresowany powinien posiadać wystarczającą wiedzę w zakresie informacji objętych spisem dla jego sprawnego przeprowadzenia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o możliwości zgłaszania uwag do projektu wykonawczego inwestycji pn.:”Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Hrubieszów- Zosin od km 329+270 do km 342+958”.

Wójt Gminy Hrubieszów ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż n/w nieruchomości. Przetargi odbędą się w dniu 30 października 2020 roku w siedzibie Urzędu Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8. -> pełna treść ogłoszenia dostępna jest na BIPie Urzędu Gminy Hrubieszów pod adresem: https://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=83&p1=szczegoly&p2=1556252

Od początku września do 30 listopada br. trwa w całej Polsce Powszechny Spis Rolny  – najważniejsze badanie statystyczne w tym roku. Spisy rolne odbywają się co 10 lat i obejmują wszystkie gospodarstwa rolne w Polsce. Łącznie spisowi podlega ok.1,5 mln gospodarstw rolnych, z tego w województwie lubelskim ponad 190 tys.

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO UŻYCZENIA -> pobierz pełną treść wykazu

Copyright © 2020 Urząd Gminy Hrubieszów.