Leśniczówka GołębowiecZnakowany na czerwono
Janów Podlaski - Hrubieszów

Na terenie gminy Hrubieszów prowadzi przez:
Stefankowice (park podworski z XIX-wieczną kuźnią; stanowisko sosny czarnej; bezimienne mogiły żołnierskie) - Ubrodowice (kopiec-mogiła z okresu I wojny światowej) - Białoskóry (Strzelecki Park Krajobrazowy, w lesie bezimienne mogiły żołnierskie z okresu II wojny światowej)

- Szpikołosy (drewniany kościółek - dawna cerkiew greckokatolicka z 1801 r.; kapliczka z 1906 r.) - Dziekanów (pomnik Stanisława Staszica; zarządcówka Towarzystwa Rolniczego Hrubieszowskiego; kuźnia TRH; grobowiec pierwszego prezesa TRH - Józefa Grotthusa - i jego żony Tekli; kaplica grobowa rodziny Grotthusów) - Moroczyn (ruiny zespołu dworskiego z XIX w.; park podworski ze stawem, starym cmentarzem prawosławnym i mogiłą podchorążego Stanisława Bąka z 1939 r.) - Teptiuków (nadbużańskie oczka wodne) - Gródek (wczesnośredniowieczne grodzisko; stanowisko susła perełkowanego; wąwóz lessowy; stanowisko żołny; płaty roślinności stepowej; miejsce częstych prac wykopaliskowych).

Stanowisko sosny czarnej w Stefankowicach

Cmentarz wojenny w Ubrodowicach
Leśniczówka Gołębowiec
Dawna Cerkiew w Szpikołosach - 1801r.
Zarządcówka TRH w Dziekanowie - XIX w.
Ruiny dworku w Moroczynie - XIX w.
Średniowieczne grodzisko w Gródku