Ikonka symbolizująca ustawieniaStrona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby dowiedzieć się co to są pliki cookie oraz zmienić ich ustawienia zapoznaj się z tym artykułem

Przejdź do: TREŚCI MENU STOPKI

Odnośnik do Biuletynu Informacji Publicznej

wybierz rozmiar i kolor

  link do wersji standardowej strony link do kontrastowej wersji strony

Niemal od początku realizacji projekt jest promowany na różne sposoby. Przed kilkoma dniami w miejscach realizacji zamieszczone zostały plakaty informacyjne. Przy moście na rzece Huczwa, w pobliżu grodziska w Gródku ustawiono tablicę informacyjną. Informacja o projekcie ukazała się także w wydaniu „Kroniki Tygodnia” z 28 marca 2017 r.

Ogłoszenie w Kronice Tygodnia
Ogłoszenie w Kronice Tygodnia

Ogłoszenie w Kronice Tygodnia
Plakat na moście 1 w Teptiukowie
Plakat na moście 2 w Teptiukowie
Plakat na punkcie widokowym w Gródku
Plakat przy grodzisku w Gródku
Tablica informacyjna
Treść tablicy informacyjjnej

Urząd Gminy Hrubieszów
ul. Bolesława Prusa 8
22-500 Hrubieszów

Telefony: 84 6962681, 84 6962025
Fax: 84 6962794
NIP: 919-13-65-265
REGON: 000545722
e-mail: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
http://www.hrubieszow-gmina.pl
Copyright © 2018 Urząd Gminy Hrubieszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Powrót na górę strony