Ilustracja artykułu - logo programuW związku z realizacją przez Gminę Hrubieszów projektu „Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu w Województwie Lubelskim” zawiadamia się, że w wyniku rezygnacji jednego z uczestników projektu istnieje możliwość przystąpienia do udziału w w/w projekcie. W ramach projektu uczestnik otrzymuje komputer wraz z dostępem do Internetu.

Osoby chętne proszone są o złożenie dokumentów rekrutacyjnych do dnia 14.04.2017 do godz. 12.00 do pokoju nr 4 Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, ul. B. Prusa 8. W ramach rekrutacji wyłoniony zostanie jeden uczestnik.

Dokumenty rekrutacyjne i regulamin uczestnictwa można pobrać poniżej lub w wersji papierowej dostępne w pokoju nr 4 Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie:

Regulamin uczestnictwa
Wzory dokumentów