Ilustracja artykułuGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że od 01 września 2016 r będą wydawane i przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych. W przypadku, gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy 2016/2017 złoży wniosek wraz z dokumentami:

• do dnia 30 września, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 30 listopada,
• w okresie od 1 października do dnia 30 listopada, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 31 grudnia.

JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY O DOSTARCZANIU ZAŚWIADCZEŃ ZE SZKOŁY, OD KTÓRYCH UZALEŻNIONA JEST WYPŁATA DODATKÓW DO ZASIŁKU RODZINNEGO Z TYTUŁU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO ORAZ DODATKÓW Z TYTUŁU DOJAZDÓW DO SZKOŁY.