W związku z organizacją przez Gminę Hrubieszów w dniu 20 sierpnia 2017 roku IV Wyścigu Kolarskiego Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów, informuje się o możliwości wystąpienia w godzinach 13.00 -16.00 utrudnień w ruchu na tarasie przejazdu tj.: Hrubieszów – Uchanie – Wojsławice – Uchanie – Hrubieszów (drogi wojewódzkie nr W844 i W846 oraz ulice na terenie Miasta Hrubieszowa (ul. B. Prusa, Partyzantów, Żeromskiego, Kilińskiego, 3-Maja) – Gminy Uchanie (ul. Partyzantów) – Gminy Wojsławice (ul. Uchańska, Rynek, Chełmska oraz droga powiatowa nr 1839L).

Wójt Gminy Hrubieszów ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, położonych w miejscowości Stefankowice stanowiących własność Gminy Hrubieszów. Przetarg odbędzie się w dniu 19 wrzesień 2017 roku w sali konferencyjnej budynku Urzędu Gminy Hrubieszów przy ul. B. Prusa 8, Hrubieszów. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy w Hrubieszowie pokój nr 9 lub pod numerem telefonu 84 696 20 24 wewn. 23  w godzinach pracy  urzędu 7.30-15.30 -> szczegółowe informacje dostępne tutaj (BIP)

Ilustracja artykułuWójt Gminy Hrubieszów podaje do publicznej wiadomości, że od dnia 14.07.2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w 2017 r., położonych w miejscowości Stefankowice, sprzedaż w formie przetargu ustnego nieograniczonego -> pobierz pełną treść ogłoszenia

Ilustracja artykułuHrubieszów: Bezpłatne badania wieku serca, spirometria, w kierunku osteoporozy. Już  13 lipca mieszkańcy Hrubieszowa mają możliwość wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych. W ramach akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia można sprawdzić stan swojego serca oraz zbadać płuca. Każde badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej. 13 lipca przy ul. Basaja 4 będzie można wykonać badanie płuc oraz analizę wieku serca. Spirometria służy rozpoznaniu i ocenie zaawansowania zaburzeń czynności płuc.

Wójt Gminy Hrubieszów podaje do publicznej wiadomości, że od dnia 28.06.2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu został wywieszony na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w 2017 r., położonych w miejscowości Ślipcze, sprzedaż w trybie art. 231 ustawy Kodeks Cywilny.