Ilustracja artykułu26 maja 2017 r. (piątek),  od godziny 9:00 do 12:00 w Urzędzie Gminy Hrubieszów ul. Prusa 8 odbędą się konsultacje w ramach projektu doradztwa energetycznego realizowanego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie -> Pobierz pełną informację (PLIK PDF)

Ilustracja artykułuW ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu. Pobierz plakat informacyjny.

Podobnie, jak w latach poprzednich Wioska Gotów w Masłomęczu będzie uczestniczyć w tegorocznej ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Udział Wioski zgłosiła Gmina Hrubieszów. W tym roku Goci zapraszają do bezpłatnego zwiedzania swojej Wioski w Maslomęczu w dniu 21 maja 2017 r. (niedziela). Tego dnia po raz pierwszy zostanie zorganizowany mini-event, którego współorganizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie. Łącznie, w ramach akcji, na terenie województwa zostanie zorganizowanych 12 takich eventów w 9 miejscowościach.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy spokoju i pogody w sercu oraz radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Niech nadchodzące Święta będą czasem radosnym spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół.

Ilustracja artykułu - logo programuW związku z realizacją przez Gminę Hrubieszów projektu „Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu w Województwie Lubelskim” zawiadamia się, że w wyniku rezygnacji jednego z uczestników projektu istnieje możliwość przystąpienia do udziału w w/w projekcie. W ramach projektu uczestnik otrzymuje komputer wraz z dostępem do Internetu.